(+48) 91 486 86 80 / 91 483 51 80 / (+48) 507 050 125
 • Układy wydechowe najwyższej jakości

  Uklady wydechowe najwyzszej jakosci
 • 30 tysięcy tłumików w naszym magazynie!

  30 tysięcy tłumików w naszym magazynie!
 • Akcesoria montażowe

  Akcesoria montażowe

Historia

Historia

Historia

Firma Auto-Partner powstała w 1999 r.

Założycielami byli G. Podolecki i M. Soprych, którzy do chwili obecnej są jej właścicielami.

W ciągu kolejnych kilku lat w wyniku dynamicznego rozwoju Auto-Partner dwukrotnie zmieniał siedzibę, czego powodem była potrzeba zwiększenia powierzchni magazynowej.

Auto-Partner stał się jedną z ważniejszych firm na Polskim rynku zajmujących się hurtową sprzedażą akcesoriów montażowych do układów wydechowych.

W roku 2007 firma postanowiła zainwestować w produkcję. Nawiązała w tym celu współpracę z firmami z Indii stając się producentem zestawów montażowych.

W chwili obecnej Auto-Partner posiada magazyny o łącznej powierzchni około 2000 metrów kwadratowych oraz własną flotę pojazdów dostarczających codziennie towar do swoich odbiorców.

Nasze cele

Nasze cele

Nasze cele

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości produktów, odpowiadających światowym standardom przy utrzymywaniu konkurencyjnych cen.

Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta, szybkość realizacji zamówień oraz profesjonalne doradztwo i serwis. Stale utrzymujemy dużą dostępność towaru.

Dążymy do jeszcze większego rozwoju, wprowadzamy innowacje i poszerzamy naszą wiedzę.

Doradztwo

Doradztwo

Doradztwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Służymy fachową wiedzą w zakresie produktów oferowanych przez naszą firmę, ich zastosowania i szczegółów technicznych.

Nasze doświadczenie, pasja i doskonała znajomość branży pozwala nam wybierać optymalne rozwiązania, odpowiadające indywidualnym potrzebom.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel jest do Państwa dyspozycji. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Serwis

Serwis

Serwis

Auto-Partner jest firmą zapewniającą swoim odbiorcom wysoki poziom świadczonych usług. W ofercie naszej firmy znajdują się również komplety montażowe do katalizatorów, poszczególnych elementów układu oraz całych układów wydechowych, pakowane w pudełka kartonowe lub w woreczki polipropylenowe.

Transport

Auto-Partner posiada własną flotę pojazdów, szybko i sprawnie dostarczających codziennie towar do swoich odbiorców. Przy zamówieniu tłumików wraz z akcesoriami montażowymi DOSTAWA GRATIS !!!

Rodo

Informacja o przetwarzaniu danych - RODO

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu danych (zwanym dalej „RODO”)
szanując Pana/Pani prywatność przekazujemy podstawowe informacje o przetwarzaniu danych:

- Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Firma:
AUTOPARTNER z siedzibą: 71-042 Szczecin, ul. Spiska 22b
- Kontakt z Administratorem można uzyskać listownie, poprzez formularz kontaktowy,
pod adresem e-mail: iod@autopartner.com.pl
lub telefonicznie +48 91 486 86 80.
- Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celach niezbędnych do:

 • udzielenia odpowiedzi na zapytania,
 • przyjecia zamówienia/zgłoszenia,
 • wykonania umowy

na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora oraz przepisów prawa.

- Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu zgłoszenia żądania usunięcia danych lub sprzeciwu.

- Pana/Pani dane osobowe mogą być ujawnione naszym pracownikom lub współpracownikom. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych:

 • świadczącym zlecone usługi informatyczne lub księgowości,
 • wiadczącym usługi wysyłki sms oraz e-mail,
 • świadczącym usługi prawne
 • uczestniczącym w realizacji zamówień/umów/zgłoszeń

oraz podmiotom uprawnionym przepisami prawa i podmiotom upoważnionym przez Pana/Panią.

- Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawa:

 • ich sprostowania,
 • usunięcia/zapomnienia,
 • ograniczenia przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia sprzeciwu,
 • prawo do cofnięcia zgody

w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek zgłoszony na email iod@autopartner.com.pl l  .
- W trakcie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
- Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Regulatora: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy RODO.
- Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania zapytania i udzielenia przez nas odpowiedzi lub realizacji zamówienia/zgłoszenia.

 

 

 

 

 

Zbyszek Kasznia,

Firma "AutoPartner" wybrała słuszny kierunek na trudnym rynku motoryzacyjnym (wąska specjalizacja – układy wydechowe). Właśnie dzięki tej specjalizacji mają praktycznie wszystko czego potrzebuje klient. Poza tym wysokie kompetencje i wiedza pracowników oraz przystępne ceny wyrobów, a także ich dobra jakość. Przy trudnych i nietypowych problemach potrafią dobrze doradzić i efektywnie pomóc klientowi.   

Auto Partner, 72-005 Przecław, ul. Rajkowo 27
tel. +48 91 486 86 80, 91 483 51 80, faks +48 91 483 18 13
tel. kom. +48 507 050 125
e-mail info@autopartner.com.pl / nr gg: 5512907

Projekt i realizacja 2code.pl